Úvod
Novinky, články
Co je Aloe vera?
Příklady použití
Katalog produktů
Pracovní příležitosti
Pro distributory
Poděkování
Upozornění
Kontakt
Středa, 24. července 2024Aloe.cz Svět zdraví a krásy

Certifikáty

V roce 1978 nastolila společnost Forever Living Products nový směr ke znovuobjevení aloe vera. Když však i stovky dalších společností Certifikát IASCz celého světa začaly zkoušet "nové objevy", narodilo se nové průmyslové odvětví. Po počátečním vzrušení bylo evidentní, že nové odvětví bude muset spojit síly a zformovat asociaci, která stanoví standardní předpisy a zároveň bude chránit průmysl aloe vera před nekalou konkurencí. Rada byla ustanovena jako nezávislý regulační orgán, financovaný z členských příspěvků výrobců produktů z aloe vera, kteří se k radě připojili.

V roce 1982 založilo 25 společností Národní radu pro aloe, která byla později rozšířena a přejmenována na Mezinárodní vědeckou radu aloe (IASC). Rada stanovila pravidla pro inspekci a testování výrobků z aloe vera. K zachování objektivity byla pro testování na obsah a sílu aloe zvolena nezávislá laboratoř. Firmy, které splňují náročné požadavky, získávají certifikát a je jim povoleno označit tímto symbolem své testované výrobky. Tato procedura začala koncem roku 1985.

Forever Living Products a její sesterská firma Aloe Vera of Amerika byly natolik přesvědčeny o kvalitě svých produktů, že jako první na světě požádaly vědeckou radu o testování svých výrobků ze surového gelu - Aloe Vera Gel a Berry Nectar. Počátkem roku 1986 bylo oznámeno, že naše výrobky Gel a Nectar jsou první, jež splnily požadavky IASC a získaly tak právo být označeny tzv.
schvalující pečetí (Seal of Approval). Během dalších let byla testována řada dalších výrobků Forever Living Products a výsledky jistě všichni dobře znáte. Stačí se podívat na nové obaly produktů jako jsou Aloe First, Aloe Vera Gelly, Heat Lotion, Aloe Propolis Creme, Aloe Activator, Suntan Lotion, Aloe Vera Toothgel, Aloe Body Toner atd.

Protože jsme mezinárodní společností sloužící mnoha rozdílným populacím, následovala brzy další ocenení. Jste-li čtenáři etiket, jistě jste objevili na našich nápojích malé K v kroužku. Tento symbol znamená Kosher rating, košerskou způsobilost. K získání tohoto důležitého ohodnocení musí provést rabín z certifikované laboratoře inspekci pěstování a sklizně aloe, vzorců, výrobních postupů a jednotlivých složek výrobků. Pro mnoho náboženských skupin na celém světě znamená tento K symbol bezpečný a kvalitní produkt.

Další ocenění přišlo z Islámské společnosti v Kalofornii, která testovala řadu našich produktů a ocenila je svou pečetí kvality a přijatelnosti pro její členy. Rovněž toto ohodnocení představuje čistotu a ryzost na všech stupních výroby a balení.

Každý rok je rovněž obnovována kvalifikace pro oprávnění používat značku Not Tested on Animals od britské společnosti proti vivisekci (BUAV) zaručující, že žádný z našich výrobků nebyl testován na zvířatech.
Převzato od
Forever Living Products CR
Anketa
Vyzkoušeli jste nějaký výrobek od FLP?
Vyzkoušeli jste nějaký výrobek od FLP?
36%Ano
32%Ne, ale chci
32%Ne a nechci
Starší ankety
Vyzkoušejte
Nápoje z Aloe vera
Nápoje z Aloe vera
Aloe vera je pro své léčivé vlastnosti používána mnoha civilizacemi na celém světě již po staletí. Nyní i vy můžete poznat její schopnosti.
Více informací
Certifikáty
Certifikáty nejvyšší kvality
Certifikát Halal
Copyright © 2003-2024 Blanka Chejnová. Všechna práva vyhrazena.